ردیفنام محصولتعدادافزودنکاستنقیمت (تومان)حذف
جمع کل خرید 0
پرداخت ×

فروشگاه اینترنتی عظیم مارکت

با ماست لاغر شوید !

آیا ماست هم خاصیت لاغر کردن دارد؟

لاغر

برای تناسب اندام و کاهش وزن کافی هستش در کنار داشتن رژیم غذایی کم کالری روزی ۲ فنجون ماست مصرف بکنید تا بتونید تمام چربی ها و وزن اضافه بدن را از دست بدهیدبنا بر تحقیقات کسانی که از این روش استفاده کرده اند ، توانسته اند بعد از مدتی کوتاه تا ۲۲ درصد بیشتر به کاهش وزن دست یابند .
در یک تحقیق کلی دانشمندان بدست اورده اند افرادی که از این روش استفاده  کرده اند بعد از مدتی توانستند به مقدار ۲۲ درصد کاهش وزن داشته باشند.

علاوه بر آن تحقیقات نشان می دهد کسانی که در برنامه غذایی خود ماست مصرف نمی کنند تا ۸۱ درصد بیشتر از سایرین دچار چاقی و اضافه وزن شده اند . ماست یک ماده غذایی مغذی و سالم است که کلسیم بالایی دارد و به عنوان چربی سوز موثر شناخته می شود .

ماست با دارا بودن باکتری های مفید پروبیوتیک سبب تقویت دستگاه گوارش بدن می شود و به هضم بهتر غذا کمک می کند و از ابتلا به سرطان روده جلوگیری می کند . علاوه بر آن باکتری های موجود در ماست باعث تقویت سلول های سفید مقابله کننده با عفونت در جریان خون می شود و باعث می شود سیستم ایمنی بدن عملکرد بهتری داشته باشد .

لاغر

گر به طور مرتب و روزانه ماست بخورید ، عفونت های قارچی در قسمت های مختلف بدن تان کاهش داده می شود . البته ماست علاوه بر مقادیر بالای کلسیم دارای پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی چون فسفر ، ید ، روی ، پتاسیم و ویتامین بی ۵ است . در ماست ویتامین بی ۱۲ نیز وجود دارد که سبب عملکرد بهتر سیستم عصبی بدن و حفظ سلول های قرمز خون می شود .

لاغر

ماست باعث کاهش چربی بد خون و کلسترول شده و چربی خوب خون را بالا می برد . ماست بهتر از شیر هضم می شود . اما بعضی افراد با مصرف شیر دچار اسهال و نفخ شکم می شوند . از طرفی عده ای به خاطر حساسیت به پروتئین و تحمل نکردن لاکتوز نمی توانند مرتب شیر بخورند در حالی که ماست اینگونه نیست .

ورزش و سلامت

آرشیو