خرید آنلاین ست چاقو های همه کاره آشپزخانه مدل کانتر پرو

http://www.30cd.biz/upload_pic/1397401168.gif

ست چاقو های آشپزخانه ای طرح کانتر پرو یکی از بهترین و کارآمد ترین وسایل آشپزخانه است
برای اولین بار در ایران نسل تازه ای از چاقوهای استیل ، تیز ترین و با خاصیت برندگی بالا در دنیا تولید شده است ، این ست چاقو می تواند تا آخر عمرتان در کنار شما باشد.

این ست چاقو امروز در شبکه های ماهواره ای به قیمت ۸۹۰۰۰ تومان به فروش می رسد اما ما قصد داریم این چاقو ها را به شما با قیمت مناسب تری عرضه کنیم ،
کارایی این چاقو ها بسیار تیز بوده و تضمینه که پس از بارها استفاده همچنان تیزی خود را
حفظ می کند.

یک انتخاب جدید برای کنار گذاشتن چاقو های کند قدیمی .

ست چاقو های همه کاره

محصولی جدید از سازندگان خرد کن پرو وی اسلایسر و با تاییدیه تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در اروپا . چاقو های کانتر پرو نمونه ای از بهترین و تیز ترین چاقو های دنیا است که با خرید آن شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که تیز ترین چاقو ها دنیا را دارند . تیزی این چاقو ها به اندازه ای است که شما می توانید از پنیر تا میخ را با آنها ببرید و از بریده شدن آنها لذت ببرید.

ست چاقو های همه کاره

قیچی همه کاره یعنی چه ؟

این قیچی از لبه هائی به همان تیزی چاقو ها برخوردار است و تکیه گاه آن بسیار محکم ومقاوم ساخته شده است . این قیچی همه کاره می تواند هر چیزی را برای شما خرد کند ،سبزی ، گوشت ، مرغ ، نان و … از فاصله میان دسته های آن برای شکستن خشکبار ها مثل گردو و بادام و فندق استفاده کنید.

ست چاقو های همه کاره

چه چیزهایی داخل جعبه است?

شامل : چاقو همه کاره ،چاقو پوست کن ،چاقو فیله کن ، ساطور گوشت ، ساطور سبزیقیچی همه کاره ، چهار عدد استیک بری

آیا جنس کاردهای استیک بری با بقیه چاقوها متفاوت است ؟

خیر. تمامی تیغه های چاقوهای كانتر پروs از یک جنس بوده و ضد زنگ می باشند . دسته این چهار چاقو، مشکی طراحی شده تا با هر سرویس غذاخوری تناسب داشته باشد .

انحنای موجود در دسته چاقو به چه علت است ؟

شکل خاص دسته چاقوهای كانتر پرو این اجازه را می دهد تاهر چاقو برای کار خاصی کهانجام می دهد تعادل داشته باشد و در میان انگشتان مانور بیشتری به شما در حین کار می دهد.

ست چاقو های همه کاره

چه چیزی می تواند این سرویس را از دیگر چاقوها متفاوت کند ؟

برخلاف اینکه به نظر می رسد همه چاقوها شبیه به هم هستند و فقط جنس تیغه چاقو میتواند در منحصر به فرد بودن آن مؤثر باشد ؛ نکات دیگری نیز در متمایز کردن چاقوها تأثیرگذارهستند . از جمله شکل و جنس دسته ، شکل خود تیغه ، اندازه طول دسته و طول تیغه ،نحوه اتصال دسته و تیغه به یکدیگر ، و چندین مورد دیگر که کارآئی و عملکرد یک چاقو راتثبیت می کند . اینها همه نکاتی هستند که در كانتر پرو رعایت شده و آنرا از چاقوهای دیگرمتفاوت می کند.

ست چاقو های همه کاره

ست چاقو های همه کاره ، خرید چاقو آشپزخانه کانتر پرو ، خرید چاقو های آشپزخانه

قیمت : ۶۵,۰۰۰ تومان

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif